Granitové drezy

Granitové drezy

V Lavello vyrábame vysoko kvalitné granitové drezy pre každú kuchyňu.

Vďaka použitému materiálu – granitu – majú naše drezy bohatú škálu vlastností, ktoré sú vyhľadávané v každej kuchyni.

Začneme faktom, že každý Lavello granitový drez má vysokú odolnosť proti poškriabaniu, nárazu, vysokým teplotám a teplotnému šoku. Toto je veľmi dôležité, keď chceme napríklad položiť horúci hrniec na odkvapkávač a vedľa toho ľad z mrazničky.

A na rozdiel od nerezových modelov, granitové drezy absorbujú lepšie vibrácie a sú tichšie.

Naše drezy neblednú ani sa neodfarbujú

Mnoho ľudí zaujíma, či sa granitové drezy odfarbujú a blednú. Môže sa to stať, ale iba pri drezoch vyrobených z granitového mixu nižšej kvality. Naše drezy sú však vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a neodfarbujú sa ani neblednú – jednoducho pretriete drez raz do týždňa ( utierkou navlhčenou jedlým olejom ) pre zachovanie jeho skvelého vzhľadu na mnoho rokov.

Vyrábame drezy prispôsobené Vašim požiadavkám

Neskladujeme drezy, ale vyrábame ich na objednávku. To znamená, že ak si objednáte drez, vyrobíme ho v takej farbe a s takým počtom otvorov a rozmiestnením otvorov, ako ste si priali. Ach , a spomenuli sme, že všetky otvory pre batériu a príslušenstvo robíme bez dodatočných poplatkov ?

Naše najobľúbenejšie výrobky

Najpopulárnejší v našej škále výrobkov sú čierne drezy s praktickým odkvapkávačom. Zvlášť obľúbené sú modely Luxor 1.0P a 1.0L.

Náš najobľúbenejší jedno-vaničkový model bez odkvapkávacej plochy je Decoro 0.0 – jeho vanička je dostatočne veľká, aby umožnila jednoduché umývanie riadu, ale súčasne nezaberá veľa miesta na kuchynskej linke. To z neho robí ideálny drez pre malé kuchyne alebo pre byty, kde sa často používa umývačka riadu.

Decoro 1.5b je, podľa poradia, často zvoleným 1,5 vaničkovým modelom. Načo môžete využiť malú vaničku ? Napríklad, môžete tam odložiť príbor, umyť zeleninu alebo nechať roztopiť zamrznuté mäso.

Ďalej, dvoj-vaničkový drez je najlepším riešením pre domácnosti s väčším množstvom miesta na kuchynskej linke, alebo tam, kde sa často umýva riad. Nový model Elle 2.0 je náš bestseller (najobľúbenejší drez) tohto typu. Zaslúžil si svoju pozíciu vďaka svojej jednoduchej línii a vrchnému pásu, kde môže byť inštalovaná batéria, dávkovač saponátu a gombík, excentricky ovládaného sifónu.

Ale to nie je všetko.

Pre toho, kto hľadá rôzne riešenia, ponúkame taktiež drezy pod dosku a rohové drezy.

Záruka a bezpečnosť

Garantujeme 100% spokojnosť s nákupom prostredníctvom plnej ochrany zákazníka. Čo to znamená ?

Ak nie ste spokojní s nákupom, môžete nám výrobok vrátiť do 30 dní od dátumu nákupu ( bez udania dôvodu). A ak sa obávate, že neskôr objavíte výrobnú vadu, potom dlhá, 10 ročná záruka Vám zaistí spokojný spánok.

Každý drez taktiež zasielame v dobre chránenom balíku, ktorý je naviac poistený. Vďaka tomu môžete podať sťažnosť za poškodenie pri preprave dokonca do 7 dní od obdržania zásielky. Je to výborné riešenie pre tých , ktorí otvárajú balíky niekoľko dní po ich obdržaní, napríklad pri zostavovaní kuchynského nábytku.

Naviac, naše drezy sú certifikované a majú Euro CE certifikát, čo znamená, že sú zdravotne nezávadné a bezpečné pre životné prostredie.
Čítaj ďalej